top of page
294103241_3194386194153052_3388511672729206695_n.jpg

Panettone - tai Milanas. VERGANI šeimos
kūriniai ir išskirtinė produktų kokybė

Tobulo VERGANI panettone pyrago paslaptis yra raugas. Vis dar naudojama prieš daugelį metų Angelo Vergani sukurta receptūra, kiekvienas pyragas vyniojamas į audeklą ir atnaujinamas tris kartus per dieną, būtent taip, kaip reikalauja Milano tradicijos. Ta pati receptūra buvo naudojama daugiau nei septyniasdešimt metų, diena iš dienos,

kokybišką Panettone pyragą pagaminti užtrunka nei daug, nei mažai - lygiai tris dienas.

Kokie ingredientai? Tik antrinkti ir patikrinti: Madagaskaro Burbono vanilė, akmenimis malti miltai, Toskanos pievų ACACCIA medus, išskirtinės veislės Filippo Cea Toritto migdolai, vienos geriausių razinų rūšių - Australian 5 Krown ir žinoma jūros druska. 

PANETTONE Black Cherry
750g

Su juodosiomis vyšniomis. Itin minkštos tešlos pyragas, gamintas iš akmenimis maltų miltų, natūralių mielių ir sviesto, šviežio kiaušinio trynio.

 

Klasikinis Panettone pyragas praturtintas minkštomis,  cukruotomis juodosiomis vyšniomis.

 

Kaip reikalauja tradicijos, 72 valandos gamybos, žema forma ir korio struktūra užtikrina nepakartojamo Milano Panettone aromatą ir skonį.

PANETTONE Classico Milanese 750g

Vergani Panettone yra tikras tradicinis receptas, gaminamas iš akmenimis maltų miltų, raugo, šviežių kiaušinių trynių ir sviesto, pagardinto cukruotais vaisiais ir razinomis.

 

Vergani tradicinio itališko Panettone pyrago išskirtinumas - absoliučiai tobulos kokybės ingredientai.

 

 Pats tikriausias, klasikinis, milanietiškos receptūros Panettone pyragas.

81EPmZwgk-L._SL1500_ copy.jpg

PANETTONE gliuten free
600g

Išskirtinis produktas žmonėms, netoleruojantiems gliuteno - pagaliau galima mėgautis begliuteniu Panettone pyragu - identiškas Kalėdinis skonis!  

 

Tai klasikinio skonio pyragas, gardintas vaisių cukatomis - autentiškas Milano panettone skonis. 

Visi Vergani Panettone pyragai išsiskiria aukšta kokybe - sudėtyje naudojami akmenimis malti miltai, šviežių kiaušinių tryniai ir žinoma, sviestas.

PANETTONE di Milano
1000g

Pats tikriausias, klasikinis, milanietiškos

receptūros Panettone pyragas ir nuostabi Kalėdinė pakuotė.

Vergani Panettone yra tikras tradicinis receptas, gaminamas iš akmenimis maltų miltų, raugo, šviežių kiaušinių trynių ir sviesto, pagardinto cukruotais vaisiais ir razinomis.

 

Vergani tradicinio itališko Panettone pyrago išskirtinumas - absoliučiai tobulos kokybės ingredientai.

81EPmZwgk-L._SL1500_ copy.jpg
Natale2022-2-1.png

BONIFANTI - apdovanotas Panettone pyragų gamintojas.
Tik sviestas ir natūralus raugas.

Vieną tamsų 1932-ųjų žiemos vakarą, kažkur Pjemonte, Villafranca vietovėje, Vincenzo Bonifanti pradėjo kepti išskirtinius Panettone pyragus, gardintus traškia lazdyno riešutų ir migdolų glazūra. Kaip tada, taip ir šiandien. Respektabiliausių maisto vertintojų (Global Food Safety Initiative, Italian Excellence Institute)  prižiūrima BONIFANTI iki šių dienų puodelėja savo tradicijas, naudoja tik natūralų raugą, kuris pyragams suteikia nepakartojamą skonį ir aromatą.

 

Tik rinktiniai miltai, sviestas, švieži kiaušiniai ir rinktinių veislių citrusai.  Jei Panettone pyragą jau ragavote, privalote paragauti BONIFANTI. 

8194K2Hd7QL._SL1500_.png

PANETTONE
Gran Milanese 750g

Tipiškas Milano Panettone pyragas be glazūravimo, unikali Bonifanti tešlos receptūra ir itin natūralus skonis dėl sudėtyje naudojamų šviežių kiaušinių, rinktinių miltų ir aukščiausios kokybės sviesto.

 

Panettone Gran Milanese - mėgstantiems klasikinį skonį, derinys su "Sultana" razinomis, atrinktų veislių apelsinais, bei citrinomis ir poskonyje švelniai jaučiamos Madagaskaro vanilės natos. 

PANETTONE Glassato
750g

Itin minkštos BONIFANTI tešlos derinys su traškia lazdyno ir migdolų riešutų plutele.

 

Panettone Glassato tešla sudaryta iš rinktinių miltų, aukščiausios kokybės sviesto, šviežių kiaušinių, gardinta  razinomis, apelsinų ir citrinų cukatais, kakavos sviestu, Burbono vanile iš Madagaskaro.

Šio Panettone pyrago išskirtinumas - traškus lazdyno riešutų ir sveikų migdolų glaistas.

8194K2Hd7QL._SL1500_.png
8194K2Hd7QL._SL1500_.png

PANETTONE Moscato
1000g

Pjemonto perlas - sudėtyje esantis Moscato vynas suteikia tešlai sodraus skonio - norintiems išbandyti kažką naujo.

 

dėl sudėtyje naudojamų šviežių kiaušinių, rinktinių miltų ir aukščiausios kokybės sviestoišgaunamas unikalus BONIFANTI Panettone pyrago skonis - norintiems išbandyti kažką naujo.

 

Burbono vanilė iš Madagaskaro tobulai užbaigia skonį, kurį papildomai išryškina lazdyno riešutų ir migdolų glazūra.

nat1_d6263d5ff932b156d24478292a58f39a_1920x800.resized.jpeg
bottom of page