top of page

Kas pietums?

Mėgaukitės aukštos kokybės ingredientais ir tobulais itališkais skoniais. Pietų kainos galioja 11-15val. Užsukite pavalgyti vietoje arba užsakykit internetu ir atvykite pasiimti jūsų pasirinktu laiku.

PIRMADIENIS

Sriuba "Pomidorinė" 1,50eur - tiesiai iš Italijos atvykę pomidorai, trinti su originalia Pasatutto trintuve, sriubai suteikia autentišką konsistenciją, gardinta itališku sūriu, su Focaccia duonele.
 

Bulviniai "Gnocchi" 4,00eur - jūsų jau pamėgti, gruzdinti bulviniai virtinukai Gnocchi, gardinti grietinėlės ir Itališkų sūrių padažu.

Pizza "Straciatella" 5,00eur - trinti itališki pomidorai, fior di latte mozzarella, Mortadella dešra, raudonėlis, kreminis sūris Straciatella, švieži bazilikai, šlakelis alyvuogių aliejaus.

"Italiano" pietų rinkinys 6,50eur - dienos sriuba su šviežiai kepta duonele Focaccia + pizza "Straciatella".

"Classico" pietų rinkinys 5,50eur - dienos sriuba su šviežiai kepta duonele Focaccia + bulviniai "Gnocchi".

ANTRADIENIS

Sriuba "Pomidorinė" 1,50eur - tiesiai iš Italijos atvykę pomidorai, trinti su originalia Pasatutto trintuve, sriubai suteikia autentišką konsistenciją, gardinta itališku sūriu, su Focaccia duonele.
 

"Cezario" salotos 4,50eur  -traškūs Romaninių salotų lapai, sultinga vištiena, ančiuvių alioli padažas ir kvapnus Pecorino sūris - paragaukite!

Pizza “Burrata al Tartufo" 5,00eur  - išskirtinės kokybės (DOP) Burrata sūris su trumais, itališkas pomidorų padažas, itin plonai pjaustyti pievagrybiai ir šlakelis alyvuogių aliejaus - tikras ekskliuzyvas pietums!

"Italiano" pietų rinkinys 6,00eur - dienos sriuba su šviežiai kepta duonele Focaccia + pizza "Burrata al Tartufo".

"Classico" pietų rinkinys 5,50eur - dienos sriuba su šviežiai kepta duonele Focaccia + "Cezario" salotos.

TREČIADIENIS

Sriuba "Calabrese" 1,80eur - tiršta, pusiau aštri jautienos sriuba su pupelėmis, gardinta čili pipirais, aromatingomis itališkomis žolelėmis bei Pecorino sūriu. Patiekiama su šviežiai krosnyje kepta duonele Focaccia.

"Mortadella" makaronai 4,00eur  - Tagliatelle makaronai, švelnaus skonio kreminis grietinėlės padažas, itališka virta "Mortadella" dešra iš Bolonijos regiono ir pievagrybiai... mėgstantiems klasikinius skonius.

Burgeris "Napoli Picante” 5,00eur  - krosnyje kepta bandelė, romaninės salotos, Bravas paprikų padažas, šviežios aštrios itališkos kiaulienos dešreės, Provolone sūris, Pancetta šoninė, šlakelis Poco čili medaus.

"Italiano" pietų rinkinys 6,30eur - dienos sriuba su šviežiai kepta duonele Focaccia + burgeris "Napoli Picante"

"Classico" pietų rinkinys 5,30eur - dienos sriuba su šviežiai kepta duonele Focaccia + "Mortadella" makaronai.

KETVIRTADIENIS

Sriuba "Minestrone" 1,50eur - itališka daržovių sriuba su pupelėmis - Toskanos klasika! Tiekiama su  krosnyje kepta duonele Focaccia.

"Mortadella" makaronai 4,00eur  - Tagliatelle makaronai, švelnaus skonio kreminis grietinėlės padažas, itališka virta "Mortadella" dešra iš Bolonijos regiono ir pievagrybiai... mėgstantiems klasikinius skonius.

Lazdelės "Poco Picante" 3,50eur  - lengvai aštrios, gruzdintos lazdelės su Mortadella dešra, Fior di latte sūriu, aštria 'nduja dešra ir baziliku. Tiekama su paprikų bravas padažiuku.

"Italiano" pietų rinkinys 5,00eur - dienos sriuba su šviežiai kepta duonele Focaccia + makaronai "Mortadella".

"Classico" pietų rinkinys 4,50eur - dienos sriuba su šviežiai kepta duonele Focaccia + traškios lazdelės "Poco Picante".

PENKTADIENIS

Sriuba "Minestrone" 1,50eur - itališka daržovių sriuba su pupelėmis - Toskanos klasika! Tiekiama su  krosnyje kepta duonele Focaccia.

"Fiocchi di Latte" varškėčiai 4,00eur  - gardūs, purūs Riccota sūrio varškėčiai gardinti vaniliniu padažu.

Salotos "Caprese" 5,00eur  - švelnaus skonio Fior di Latte Mozzarella sūris, pomidorai, šlakelis alyvuogių aliejaus ir bazilikų aromatas - viskas ko reikia lengviems, bet maistingiems pietums.

"Italiano" pietų rinkinys 5,00eur - dienos sriuba su šviežiai kepta duonele Focaccia + varškėčiai "Fiocchi di Latte".

"Classico" pietų rinkinys 6,00eur - dienos sriuba su šviežiai kepta duonele Focaccia + "Caprese" salotos.

bottom of page