top of page

BIO SICILIA

polara_biosicilia_1-1000x420-1.jpg

Kraftiniai „Bio SICILIA“ limonadai – skonių puokštė ir svaigūs aromatai iš Sicilijos sodų.

Screenshot 2022-06-03 at 19.50.49.png

Jei gyvenimas pamėtėja citrusą, nebelieka nieko kito kaip tik spausti iš jo limonadą! Klasikinis posakis, idealiai atspindintis Sicilijoje sunokusio „Polara“ prekės ženklo filosofiją. 

 

Pirmieji gaivieji šio kraftinio gamintojo gėrimai siciliečių stikluose suburbuliavo dar prieš šešis dešimtmečius, tačiau ištobulintos receptūros bei unikalus jų skonis nepakito iki šių dienų. To paslaptis – aistra ir atsidavimas darbui, aukščiausia gamybos kokybė, meilė savo žemei bei pagarba jos gėrybėms.

Kraftinių „Bio SICILIA“ limonadų linija – gamintojo pasididžiavimas. Stiklas šių burbulų savyje talpina tiek atgaivintą senųjų Sicilijos selterio kioskų tradiciją, tiek iš kartos į kartą perduodamų receptų ir moderniausių gamybos technologijų samplaiką.

Vis dėl to svarbiausiais čia išlieka – ingredientai. Visi „Bio SICILIA“ gėrimai pagaminti naudojant tik natūralias vaisių, sunokusių ekologiniuose salos soduose, sultis ir ekstraktus. Jų koncentracija čia – gerokai aukštesnė už vidutinį standartą, todėl skonis toks tikras, kad kiekvienas gurkšnis kvieste kviečia pasivaikščioti po saldžiųjų apelsinų, aromatingųjų citrinų, karčiųjų chinotti citrusų ar charakteringųjų citronų giraites.

 

Limonadų premium kokybę patvirtina saugomos geografinės nuorodos, kilmės vietos ir griežtos gamybos procesų kontrolės sertifikatai IGP bei DOP.  

Untitled-1.jpg

LIMONATA

„Limonata“ burbulų siela – garsiosios Sirakūzuose sunokusios Femminello citrinos. Ši veislė – ne tik aromatingiausia Sicilijoje, bet ir viena geriausiai vertinamų visame pasaulyje. Tuo netruksite įsitikinti vos tik atsukę kamštelį!

Citrinų minkštimo saldumas bei žievelių išskiriami eteriniai aliejai premium limonado skoniui suteikia aštraus gyvybingumo, ryžtingumo, unikalaus charakterio.

 

To, ko iš saulėtosios Sicilijos ir tikimės!

Limonado sudėtyje – 15% sulčių iš Sirakūzuose sunokusių ekologiškų citrinų, turinčių IGP saugomos geografinės nuorodos sertifikatą.

COLA

Yra įprasta, ir yra sicilietiška kola: saulės kaitros nuglostyta, sodriais lavos atspalviais nutapyta.

Citrusų meną įvaldžiusi „Polara“ ryžosi drąsiai akistatai su visame pasaulyje žinomu gėrimu, o svarbiausia – jai pavyko. Natūralus ekologiškų kolamedžių riešutų ekstraktas, unikali receptūra bei atsakingi gamybos procesai suformavo tokią klasikos interpretaciją, kuriai atsispirti neįmanoma taip pat, kaip ir tikrai neapolietiškai picai.

Limonado sudėtyje – natūralus ekologiškų kolamedžių riešutų ekstraktas.

Untitled-1 copy.jpg
Untitled-1.jpg

ARANCIATA

Apelsinų limonadas – tai laikui nepavaldi klasika. „Polara“ savąją jo receptūrą, kuri nekinta jau ilgus dešimtmečius, kruopščiai tobulino: atsakingai derino ingredientus, ieškojo nepriekaištingų jų proporcijų. Kūrėjų pastangas įrodo vos tik atsukus kamštelį pasitinkantis svaigus aromatas ir šviežių citrusų skonis.

Šios „Aranciata“ paslaptis – burbulai su ekologiškų, Riberos giraitėse prinokusių apelsinų sultimis bei minkštimu. Sicilija arčiau dar niekada nebuvo!

Limonado sudėtyje – 22% ekologiškų Riberos apelsinų sulčių, turinčių DOP saugomos kilmės vietos nuorodą ir griežtą gamybos eigos bei procesų kontrolę patvirtinantį sertifikatą.

MANDARINO

Saulėtoji Sicilija garsėjo savo senaisiais selterių kioskais, kuriuose pirkėjų geidžiamiausias buvo būtent citrininis mandarinų limonadas. Šią klasiką „Polara“ atgaivino pagal legendinę receptūrą gamintais „Mandarino al limone“ burbulais. Delikatumą čia kuria ekologiški mandarinai, o saldumą ir aromatą – prestižinės IGP Femminello veislės citrinos.

Sicilietiški citrusai, premium kokybė bei laiko patikrintas skonis – tai kas šiandieną nostalgiškai sugrąžina šimtmečiu atgal!

Limonado sudėtyje – 17% ekologiškų Sicilijos citrinų ir mandarinų sulčių.

mandarino.png
arancia.jpg

ARANCIA ROSA

Raudonieji apelsinai – tikrasis Sicilijos simbolis. Sunokę vešliose Etnos papėdės giraitėse, jie „Arancia rossa“ limonadui suteikia sodraus, intensyvaus skonio ir gaivinančio citrusų aromato. Su pirmuoju gurkšniu į saulėtąją salą nusikelsite mintimis, o su antruoju – planuositės kelionę. Tai pasirinkimas – kai norisi tyros autentikos.

Limonado sudėtyje – 22% sulčių iš ekologiškų raudonųjų Sicilijos apelsinų, turinčių IGP saugomos geografinės nuorodos sertifikatą.

CHINOTTO

Natūralūs saloje sunokusių karčiųjų chinotto citrusų ekstraktai bei ištobulinta ir jau dešimtmečius nekintanti šio „Bio SICILIA“ limonado receptūra leidžia jį vadinti vienu charakteringiausių gaiviųjų gėrimų visoje Italijoje.

 

Saldžiai karčios natos, sodrus aromatas, ekologiški ingredientai: taip gimsta tobula skonių harmonija. Kartą paragavus šių premium burbulų – pamiršti nepavyks. Priešingai, norėsis dar dažniau! Ir nenuostabu, nes

Chinotto – tai skonis, tobulai atkartojantis senąsias bei laiko patikrintas Sicilijos gėrimų tradicijas.

 

Limonado sudėtyje – natūralūs, ekologiškai augintų karčiųjų chinotto citrusų ekstraktai.

chinoto.jpg
limonezenzero.jpg

LIMONE e ZENZERO

Natūralios imbiero šaknies esencijos aštrumas bei švelniai rūgštus Sirakūzų giraitėse sunokusių ekologiškų citrinų sulčių saldumas – tinkamiausias pasirinkimas, kai norisi išties unikalaus skonio.

Ryškus Sicilijos bruožas, gaiva ir sveikata: atsispirti „Limone e Zenzero“ limonadui – tiesiog neįmanoma. Negana to, imbieras yra puikus aperitivo, citrinos – digestivo, tad šie natūralūs burbulai idealiai tinkami mėgautis tiek prieš maistą, tiek po jo!

Limonado sudėtyje – ekologiškos citrinų, turinčių IGP saugomos geografinės nuorodos sertifikatą, sultys bei natūralus imbiero šaknų ekstraktas.

THE' PESCA

Karštos vasaros dienos klasika – sodriai ledu atvėsintas saldžių Sicilijoje prinokusių persikų ir karčios juodosios arbatos derinys. Norite mėgautis sicilietiškai? Paskaninkite gėrimą šviežiu mėtos lapeliu!

Natūralios „Bio SICILIA“ persikų arbatos gaiva, persipynusi su ekologiška vaisių auginimo tradicija, – kai trokštama lengvo subtilumo ir kokybiško skonio.

Limonado sudėtyje – ekologiškos persikų sultys.

thepec.png
bottom of page